צור קשר ונחזור אליך מיידית:
טיפולים משלימים

טיפולים משלימים מושלמים

%d7%9e%d7%a1%d7%90%d7%92

הרבה יותר מטיפולים אסתטיים

כחלק מתפיסת עולמנו ב-MC קליניק, תפיסה המשלבת את תחום האסתטיקה הרפואית עם לייפסטייל בריא ומפנק, אנו מציעים במרפאה מגוון טיפולים משלימים להנאתכם, כדי שבכל פעם שתגיעו אלינו לקליניקה תבואו בחיוך ממש גדול:

טיפול פנים

טיפול הפנים הקלאסי מנקה את עור הפנים ושומר עליו מלא לחות ומוזן כהלכה. הטיפול עומד בפני עצמו ויכול להיות מושלם כהכנה לקראת טיפול אסתטיקה אחר. אצלנו ב-MC קליניק מחכה לכם קוסמטיקאית מוסמכת עתירת ניסיון שתסייע לעור הפנים שלכם לשמור על תכונותיו המקוריות, על הרעננות שלו ועל מראהו הבריא לאורך זמן. והכל כאן, בלב ראשל"צ, קרוב להכל. אנו מזמינים אתכם להתנסות בטיפול הפנים שלנו וליהנות גם משאר הטיפולים המשלימים.

מסאז' רפואי

עצם האפשרות ליהנות ממסאז' רפואי אצלנו בקליניקה לאסתטיקה רפואית אינה טריוויאלית והיא משקפת את תפיסתנו הייחודית את עצמנו כמקום שאינו מיועד רק לטיפולים אלא גם להתרגעות

והנאה נטו. המסאז' הרפואי שלנו מבוצע ע"י מטפלים מקצועיים מומחים והוא אידיאלי לשחרור שרירים תפוסים כמו גם להרפיה ולהרגעה בלבד עבור החפצים בכך. אנו מציעים מגוון רחב של מסאז'ים רפואיים, מסאז' שוודי, מסאז' רקמות עמוק, טיפול באבנים חמות ועוד.

הצללת גבות

היות שהגבות "ממסגרות" את מרכז הפנים ובולטות בו מאוד, יש חשיבות גדולה למראה שלהן ולסימטריות שלהן. בהתאם לזה, הצללת גבות טובה ונכונה עשויה לשדרג כל טיפול אסתטיקה רפואית באזור הפנים, לחזק ולהדגיש את המראה שנוצר בעקבות הטיפול. אנו ב-MC קליניק שמחים להציע הצללת גבות למטופלינו בשיטה החדישה ביותר הקיימת כיום ההצללות מבוצעות ע"י אמנית הצללות וקעקוע מוסמכת ומומחית, בעלת ניסיון של אלפי מטופלות מרוצות. נשמח להשלים את המראה הסופי גם עבורכן.