צור קשר ונחזור אליך מיידית:
הידוק קו הלסת

כך ניתן להדק את קו הלסת ולהשיג מראה צעיר

הבעיה:

עקב תהליכי התבגרות טבעיים כמו ירידת ייצור הקולגן והיחלשות רשת סיבי האלסטין המביאים להתרופפות עור הפנים, כח הגרביטציה המושך את העור מטה ועוד, קו הלסת עלול להפוך למטושטש כשכל חלק הפנים התחתון וקו הקונטור באזור מפסיקים להיות מחוטבים והופכים לרפויים (פני בולדוג). תופעה זאת מקנה לפנים (בעיקר מהפרופיל) מראה מבוגר ולא מטופח (פני בולדוג) המטריד הן נשים והן גברים.

הפתרון:

אצלנו ב-MC קליניק, כדי לתקן את קו הלסת ולהחזיר את קונטור הפנים התחתון למראה אחיד ומפוסל, אנו מציעים טיפול המשלב הזרקת חומצה היאלורונית עם הזרקת חוטים נמסים המותאמים למשימה זאת. תפקיד החומצה לשחזר את צורתו המקורית של קו הלסת באמצעות תהליך פיסול פנים בעוד שתפקיד החוטים למתוח את החלק הרפוי כלפי מעלה ולהחזיר את קו הלסת למקומו כשהוא נראה צעיר וחטוב יותר.

יתרונות הטיפול:

ביטחון: הטיפול באמצעות הזרקת חוטים נספגים הוא טיפול בטוח ומוכר. החוטים שנמצאים בשימוש רפואי זה עשרות שנים כחוטי תפירה בניתוחי בטן, לב ועוד אינם מזיקים ומתפוגגים בעצמם בגוף לאחר כחודשיים. אפקט המתיחה כלפי מעלה הוא אמיתי ונראה לעין ומהווה פתרון של ממש לכל המעוניינים להימנע ממפגש עם סכין המנתחים. הטיפול אינו כואב ואינו דורש זמן התאוששות ארוך ומאפשר חזרה מהירה לשגרה.

למה לעשות אצלנו:

דוקטור ארינה קוגל היא מהרופאים המנוסים ביותר בישראל בעבודה עם חוטי הפלא הנספגים על סוגיהם השונים. בנוסף, דוקטור קוגל מקפידה להתעדכן באופן שוטף בתחום זה והיא נמצאת בחזית הטיפול הזה בארץ לצד מספר רופאים נבחרים המתמחים באסתטיקה רפואית. לבדיקת התאמה וייעוץ אישי ללא התחייבות וללא עלות אנא פנו כאן בטופס או חייגו אלינו.