צור קשר ונחזור אליך מיידית:
הצערת המחשוף (הדקולטה)

הבעיה

מה חבל שאחד האזורים הנשיים ביותר, הלא הוא אזור המחשוף הופך ברבות השנים למקומט ומרקם העור באזור יבש, חסר חיות וחיוניות. הסיבה פשוטה. המחשוף אינו רק חשוף לשמש, לרוח, לקור, ליובש ולשאר נזקי מזג האוויר, אלא שהעור באזור הוא דק ועדין במיוחד. למזלנו, טיפול מתאים בזריקות שטחיות בשיטת המזותרפיה עשויות לשפר את המצב ללא הכר ובמהירות.

הפתרון:

טיפולי מזותרפיה אידיאליים לשיפור מרקם העור באזור המחשוף (הדקולטה) עקב מספר סיבות עיקריות. ראשית הזרקות שטחיות מחדירות חומצה היאלורונית מדוללת העשירה בחומרי הזנה ולחות ואלו פועלים באופן מידי על העור ומחיים אותו כך שהוא הופך לגמיש ורענן יותר. שנית,

עצם ביצוע הדיקור השטחי באזור נוצר תהליך המשפעל את תת העור ליצירת קולגן צעיר הידוע כמולקולת הנעורים, ולחיזוק סיבי האלסטין המהווים בסיס תשתיתי לעור. שתי הפעולות הללו המבוצעות בו זמנית בטיפול זה משיגות אפקט טיפולי מצוין המחזיר את מראה האזור שנים רבות אחורה ומאפשר לכל אישה ללבוש שוב כל בגד שתחפוץ בביטחון מלא.

היתרונות:

יתרונות טיפול הזרקת השטח בשיטת המזותרפיה הם רבים:

  • טיפול ללא סיכון – הן החומצה והן חומרי ההזנה הם כולם טבעיים ומצויים גם כך באופן טבעי בגופנו.
  • תופעות לוואי מינימליות, אם בכלל
  • טיפול ללא כאבים
  • הימנעות מסכין המנתחים
  • הטיפול אינו דורש זמן התאוששות
  • התוצאה: מראה צעיר "כמו פעם"

למה אצלנו:

ב-MC קליניק אנו מקפידים על שימוש בחומרי הזרקה מהמותגים הטובים והאיכותיים בעולם בלבד, העומדים בתקנים המחמירים ביותר באירופה ו/או בארה"ב (CE ו-FDA בהתאמה), דבר המבטיח  תוצאות איכותיות לאורך זמן. בנוסף, ד"ר קוגל היא רופאה עתירת ניסיון בתחום האסתטיקה הרפואית ומאחוריה מאות מטופלות מרוצות בכל תחומי ההזרקה וטיפולי ההצעה. לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ ללא תשלום אנא פנו כאן דרך הטופס או חייגו.