צור קשר ונחזור אליך מיידית:
מילוי שקעי עיניים

מילוי מתחת לעיניים

שקעים מתחת לעיניים או עיגולים שחורים הם שקעים היוצאים משורש האף ומתפרשים מתחת לעפעף התחתון, מעל לעצמות הלחיים. שקעים אלו יוצרים אשליה של כהויות סביב העיניים ויוצרים מראה נטול רעננות, עייף ומבוגר.

שקעים מתחת לעיניים נובעים בחלק מהמקרים ממבנה מולד או ברוב המקרים, מתהליך טבעי שבו שכבת השומן התת-עורי הולכת ונספגת ומתמעטת עם השנים.
בנוסף, כאשר העור שמתחת לעיניים כהה מהעור הרגיל, העיניים נראות כאילו הן שקועות. כהות זו הינה למעשה הצל של העפעף התחתון שמוטל בשקע.
במקרים אחרים קיימת כהות באזור זה מבלי שקיים שקע. כהות זו נובעת לרוב מהעובדה שהעור שבשקע דק והנימים שמתחתיו נראים לעין, או מפיגמנטציה של העור שמקורה במספר גורמים: נטייה גנטית, חשיפת יתר לשמש, שינויים הורמונאלים, תזונה לקויה ועוד.

לא מעט נשים וגברים משלימים עם העובדה שעל פניהם קיימים סימנים כהים מתחת לעיניים ונזכרים בערגה בימים עברו. כיום יש טיפול שיכול ברוב המקרים לפתור את הבעיה.

עיגולים שחורים - הטיפול

אנחנו  ב-MC קליניק, משתמשים בטכניקה מתקדמת של טיפול בבעיית העיגולים השחורים, מילוי שקעים וטשטוש כהויות מתחת לעיניים, אך ורק באמצעות חומרי מילוי זמניים, שכן מדובר באזור בו העור דק ועדין במיוחד. בנוסף, חשוב לזכור שאזור זה מכיל כלי דם רבים וממוקם בקרבת העין.
חומרי המילוי עדינים במיוחד ומיועדים בעיקר לאזורים בהם נדרשים דיוק ומיומנות.

שקעי העיניים התוצאות:

כאשר האזור השקוע מתמלא מחדש, הוא מואר טוב יותר והצללים שבו מתמעטים. התוצאה המתקבלת מצעירה את מראה הפנים ומקנה להם מראה רענן, צעיר ובריא יותר.