צור קשר ונחזור אליך מיידית:
עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים, חיטוב ועיצב

טיפול זה מאפשר להגשים בתוך מספר דקות את החלום של נשים רבות המעוניינות לשפר את מראה השפתיים, מבלי שהסביבה תדע שהן עברו טיפול. עיצוב, תיחום, הדגשה או עיבוי שפתיים, הם ללא ספק החלק האמנותי ביותר של הרפואה האסתטית וכאן באים לידי ביטוי הכישרון והיצירתיות של הרופא המטפל.

עיבוי שפתיים - המגוון אפשרויות

  • הדגשת מסגרת השפתיים (Contour).
  • הוספת נפח - מילוי שפתיים (שפה אחת או שתיים).
  • מילוי שפתיים ועיצוב זוויות הפה (Commissures). הרמת זוויות הפה במקרים של נפילה המקנה ארשת עצובה.
  • מילוי קמטים ותיקון קמטוטים מעל לשפה העליונה באמצעות בוטוקס וחומרי מילוי.

חשוב: על השפתיים להיות מותאמות למבנה הפנים. עיצוב, הדגשה או עיבוי, חייב להיעשות באופן פרופורציונלי למראה הפנים כדי להגיע לתוצאות טבעיות. הטיפול קצר, התוצאה מידית וברוב המקרים ניתן לחזור לפעילות שגרתית מיד עם גמר הטיפול.

כיצד מבוצע הטיפול?

היות שהשפתיים מהוות אחד האזורים הרגישים ביותר בגופנו, מבוצע אלחוש מקומי כחצי שעה לפני הטיפול, באמצעות משחה או זריקה להרדמה מקומית. משך הטיפול כחצי שעה. לאחר ההזרקה ישנה נפיחות מקומית (מעבר לחומר שהוזרק למקום), וזאת לאור רגישותן של השפתיים לכל טיפול. נפיחות זו עוברת תוך מספר ימים בודדים.

מהן תופעות הלוואי העלולות להיגרם?

הזרקה של חומר בכמות גדולה מידי עלולה לגרום לתחושה של גבשיות מתחת לעור, בנוסף עלולים להתהוות שטפי דם, או שנוצרת אסימטריה. ד"ר קוגל מתמחה בהזרקות לשפתיים וטיפול על ידה מבטיח ראש שקט וביטחון מלא.

כמה זמן מחזיק הטיפול?

בשל התנועתיות הרבה של השפתיים, החומר מחזיק בין שישה לתשעה חודשים ברוב המקרים.

מילוי שפתיים - בטיחות

אצלנו בקליניקה טיפול מילוי שפתיים מתבצע אך ורק באמצעות החומרים הבטוחים ביותר העומדים בתקינה בינלאומית דוגמת CE האירופי ובאישור משרד הבריאות. חומרי המילוי מבוססים על חומצה היאלורונית בלבד, איננו משתמשים בחומרים שידועים כלא בטוחים כדוגמת סיליקון או סילורון.

עיבוי שפתיים - לאחר הטיפול

בהתאם לסוג ולכמות החומר שנבחר, הטיפול  עשוי להיות מלווה בנפיחות שתיעלם במהירות. רצוי לקרר את האזור באמצעות ג'ל קפוא שיינתן במרפאה מיד עם תום הטיפול. כמו כן, רצוי להימנע משתיית משקאות רותחים ביום הטיפול. כשבוע עד שבועיים לאחר טיפול עיבוי שפתיים, יש להגיע לביקורת.

למה אצלנו?

ב-MC קליניק אנו מקפידים לשמור על הסטנדרטים הטיפוליים הגבוהים ביותר ועל רמה מקצועית ללא תחרות ע"מ להעניק למטופלים את הטיפול האופטימאלי והבטוח ביותר לצד התוצאות הטובות ביותר.