צור קשר ונחזור אליך מיידית:
עיצוב סנטר

ניתוח סנטר - כבר אין צורך!

לסנטר תפקיד אסתטי מכריע ביצירת הפרופיל וקווי המתאר של הפנים.
עד לאחרונה, תיקון / עיצוב סנטר או קו לסת נעשה בהליך ניתוחי הקרוי ניתוח סנטר. כיום, ניתן לבצע עיצוב מחדש של הסנטר וקו הלסת ללא ניתוח וללא תפרים בהליך של פיסול פנים באמצעות חומצה היאלורונית הקרוי בלעז: "non-surgical reshaping and augmentation of the chin". נשים וגברים המעוניינים לתקן את צורת הסנטר בין אם הינו מולד, לאחר פציעה או כחלק משינויי הגיל, יכולים כיום להימנע מביצוע ניתוח סנטר וזאת בעזרת פרוצדורה פשוטה ובטוחה של עיצוב סנטר בהזרקה, ללא סיכונים וללא סיבוכים.

פיסול פנים במקום ניתוח סנטר

אצלנו ב-MC קליניק, טיפולי עיצוב הסנטר וקו הלסת נעשים רק באמצעות חומרי המילוי המתקדמים בעולם העומדים בתווי התקן המחמירים של אירופה או ארה"ב (CE ו-FDA בהתאמה) ובאישור משרד הבריאות. במהלך הטיפול, ד"ר קוגל מעצבת מחדש את הסנטר וקו הלסת ומתקנת את הפגמים והאסימטריות באמצעות הזרקה מדויקת של חומצה היאלורונית לפיסול האזור.
במקרים מסוימים, משתמשים  גם בחומרים כמו בוטוקס ע"מ ליצור איזון בין השרירים הפועלים באזור הסנטרף להשלמת התוצאה.

עיצוב סנטר - התוצאה

התוצאה המהירה של סנטר בעל מראה טבעי "חזק" ובריא, ובעל סימטריה וקווי מתאר מדויקים ויפים, כל זאת ללא מפגש עם סכין המנתחים, היא היתרון הגדול של טיפול זה. אם לאחר ניתוח סנטר יש להמתין מספר חודשים עד חצי שנה להשגת התוצאה הסופית, בטיפול עיצוב סנטר ללא ניתוח, התוצאה הסופית של שיפור במראה הסנטר וקו הלסת ותיקון הפגמים והאסימטריה, תושג כבר בתום הטיפול או מספר ימים אחריו, בהתאם לסוג החומרים שנבחרו.