Service Icon

הזרקת חוטים להצערת העור

לאחרונה הצטרף לארסנל הטיפולים האסתטיים טיפול הזרקת חוטים נמסים. זהו טיפול מהפכני המיועד להצערת עור הפנים והצוואר, לשיפור מראהו ולמיצוקו. החוטים הנמסים בתוך העור מעודדים יצירה של קולגן חדש, ויוצרים תשתית המהווה רשת איכותית ותומכת לעור. הטיפול אף מסייע בהאטת תהליך הזדקנות העור, בנוסף לתיקון פגמים מידיים, ולכן מתאים מאוד גם כטיפול תחזוקתי בגיל צעיר יחסית, החל מגילאי ה-40 ואילך. חשוב לציין כי הטיפול בחוטים אינו מהווה תחליף לניתוח פנים או להרמה של נפחים גדולים, אלא מספק פתרון הרמה ללא ניתוח, לכל המעוניינים להימנע מסכין המנתחים. הטיפול בחוטים נספגים אידיאלי לצד הזרקות לשחזור נפח ופיסול פנים בחומצה היאלורונית, כאשר אפקט ההרמה ואפקט המילוי משתלבים לתוצאה מושלמת.
קבעו פגישת ייעוץ
Sub Title Icon

טיפולים

Sub Title Icon

איך זה עובד?

למי מתאים?

הטיפול בחוטים מתאים למקרים של עור רפוי וחסר חיוניות, לטיפול בקמטים וקמטוטים, לשיפור צניחת הלחיים ואזור הסנטר, למצב של דילול רקמת הצוואר, להרמת קו הגבה והרקה.

למי לא מתאים?

הטיפול בחוטים אינו מתאים למקרים של מחלות עור פעילות, בהיריון, לסובלים ממחלות דימום כרוניות (המופיליה), מאקנה דלקתי של הפנים או הצוואר, או למי שנמצאים בפניו מילוי קבועים דוגמת סיליקון.

איך הטיפול מתבצע?

לפני החדרת החוטים פעמים רבות מתחיל הטיפול בהזרקת חומר מרדים מסוג לידוקאין לאלחוש האזור. בטיפול עצמו הרופא מחדיר לעור, באמצעות מחט דקיקה, חוט רפואי נספג מסוג פולידיאוקסנון, המצוי ברפואה הכירורגית מזה שנים רבות. חוט זה משמש בניתוחים כחומר תפירה השומר על האלסטיות של התת-עור, מתפרק בתוך העור ואינו יוצר תופעות לוואי. החוטים מוחדרים ע"י מחטים שעברו עיבוד מיוחד, המאפשר חדירה חלקה לעור. המחט נשלפת  בקלות והחוט נשאר בעור ומתפרק בתוכו בתהליך של פירוק ביולוגי האורך 3-8 חודשים, ללא השארת סימנים או צלקות על פני עור.

הטיפול מתבצע תחת אלחוש האזור המטופל ע"י משחה מסוג אמלה (לעתים אין צורך באלחוש).
לכל אזור מוחדרים מספר חוטים בבת אחת. (לדוגמה, כמות החוטים המוחדרת לאזורים כמו הפנים והצוואר יכולה להגיע ל-20-40 חוטים לטיפול.)
יש לחזור על הטיפול אחרי חודש,  אז מוחדרים עוד כ-10-20 חוטים נוספים, לפי צורך.

תוצאות:

טיפול חדשני זה תורם למראה עור חלק, חיוני ובריא, תוצאותיו מידיות ונשמרות לאורך זמן.כמו כן, הטיפול מתאים גם לשילוב ותמיכה בטיפולים אחרים, כגון; הזרקות של חומרי מילוי או טיפולים למיצוק העור באמצעות טכנולוגיה של לייזר או גלי רדיו.

תגובות מקומיות:

שטף דם מקומי (נספג ואינו מפריע לתהליך היקלטות החוט ברקמה), נפיחות מקומית (עקב ריבוי המחטים) ולעתים עלולה להופיע מעט בצקת באזור.
תופעות לוואי וסיבוכים אפשריים:
  • אלרגיה ודחייה של החוטים - נדיר מאוד
  • צלקות – נדיר מאוד
  • על מטופלים הנוטלים אספירין, או מדללי דם אחרים להתייעץ עם הרופא - אם להפסיק את נטילת התרופה כמה ימים לפני הטיפול
  • פיגמנטציה  באזור ההזרקה יכולה להופיע, כמו בכל טיפול באזור הפנים, ולכן מומלץ להשתמש במקדם הגנה בחשיפה לשמש, כמו כן להימנע משימוש בבישום באזור ההזרקה - שיכול לגרום לפיגמנטציה.
  • נפיחות, כאב רב, אדמומיות ואי-נוחות (מעל 4-5 ימים - יש לדווח ולהגיע לרופא המטפל)
  • גרנולומות – יכולה להופיע התקשות באזור ההזרקה, עקב דלקת תת עורית. התופעה ניתנת לטיפול ע"י תרופות מקומיות
  • הופעה של שקע בליטה או אסימטריה עקב הטיפול - ניתן לטפל
  • חוט בולט שאינו נספג - ניתן להוציא

המלצות לאחר הטיפול

להימנע מפעילות ספורטיבית ל-5 ימים
להימנע  מסאונה, ספא, טיפול קוסמטי לפנים, שיזוף
להימנע מביקור אצל רופא שיניים - לשבועיים
לא לעסות את הפנים

למה כדאי להזריק חוטים נמסים דווקא אצלנו?

ד"ר ארינה קוגל ב-MC קליניק היא מראשוני הרופאים המתמחים בהזרקות חוטים מכל הסוגים, קטנים, גדולים, עם קוגים ובלי והיא מציעה יכולות ללא תחרות בקליניקה שלנו בראשל"צ. אז אל תתפשרו.
Sub Title Icon

קבעו פגישת ייעוץ

לפגישת ייעוץ בחינם השאירו פרטיכם בטופס

הצוות המקצועי שלנו יחזור אליכם במהרה לקביעת פגישת ייעוץ והכוונה
Form User Icon
Form Email Icon
Form Phone Number
Form Phone Number
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.